Ціни на пасажирські перевезення в Харкові. Наш автопарк.

Ціни, заявлені на сайті можуть відрізнятися від фактичних через жорсткої прив'язки до курсу долара, ціни на пальне і вартості видаткової частини перевезень.

Для того, щоб дізнатися ціну Вашого індивідуального замовлення, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті !

Ціна пасажирських перевезень залежить від

  • кількості пасажирів
  • наявності багажу
  • рівня комфортабельності транспорту
  • тривалості в шляху
  • індивідуальних умов замовника

В автопарку компанії Autorent можна замовити транспорт, тільки з водіями!

Легкові автомобілі відмінно підійдуть для замовлення на весілля, для святкових заходів або для ділових поїздок.

Пасажирські Мікроавтобуси до 10 місць поділяються на два класи комфорту Люкс і Віп, ознайомиться з різницею в ціні можна всередині категорії

Дуже популярними були автобуси на 18 місць і до 23 місць , такі як, Mercedes Sprinter або Volkswagen Crafter . Всілякі поїздки по місту, оглядові екскурсії по Харкову та іншим містам України, тури на моря і за кордон - ось той неповний перелік послуг, що надається цими автобусами.

Ну і звичайно ж великі автобуси на 26, 30, 36, 55 місць вже багато років залишаються найбільш затребуваними для переміщення великих організованих груп людей , їх замовляють як для подорожей на багато сотень кілометрів, так і для перевезення гостей на свята, для ділових поїздок або переміщення дітей.

Ознайомтеся з транспортом в автопарку компанії Авторент і зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними справа вгорі і ми допоможемо Вам визначитися з найбільш вигідним для Вас варіантом перевезення пасажирів!

Автор статті в Google+


Back to top