Досвід діяльності компанії Авторент Харків в пасажирських перевезеннях триває вже більше 15-ти років, починаючи з 1997 року. Наша команда здійснила за цей час безліч всіляких замовлень, пов'язаних з орендою транспорту.

Компанія Авторент Харків

У всіх аспектах нашої діяльності, на протязі всіх цих років і до сьогодні, ми не перестаємо йти нашим клієнтам на зустріч, допомагаючи вирішувати завдання будь-якої складності, пов'язані з переміщенням людей, на максимально високому рівні. Адже від нашої роботи сьогодні, залежить Ваша думка про нас завтра.

Для нас важливо виконати всі обумовлені нами умови на 100% і зробити максимум для того, щоб Ви звернулися до нас ще, а також рекомендували наші послуги родичам, друзям і знайомим.

Історично склалося і повелося так, що багатьом людям у всьому світі, з якихось причин потрібно переміщатися, як на короткі відстані, так і на найдальші. Послуги, які ми надаємо, корисні найчастіше великим групам людей, які потребують переміщенні, не тільки далеко, але і в межах міста Харкова.

Так само у нас дуже часто, в літню пору року, замовляють для поїздок по місту легкові автомобілі, автобуси, лімузини, ретро автомобілі та мікроавтобуси з водіями, для участі в зйомках, для пасажирських перевезень на весіллях та інших заходах.

Наша робота:

- безкоштовний розрахунок будь-якої поїздки і допомогу в складанні маршрутів

- пасажирські перевезення по Харкову і Харківській області

- пасажирські перевезення по Україні, Росії, Європі і в країни колишнього СНД

- оренда транспорту з водієм на будь-яку кількість посадочних місць

- замовлення мікроавтобусів, автобусів, лімузинів і легкових автомобілів будь-комфортабельності

- обслуговування весіль, корпоративів, днів народження, свят і інших заходів

- гастролі артистів

- зустрічі гостей в аеропортах і на вокзалах

- доставка співробітників на роботу і розвозка персоналу на постійній основі

- пасажирські перевезення організованих груп дітей

- здійснення всього переліку послуг пов'язаного з перевезеннями людей

Основна мета сайту фірми Авторент Харків - представити нашим клієнтам наші контактні дані і невелику частину транспорту, яку ми можемо запропонувати. < / span>

Ми маємо повний пакет усіх необхідних документів для діяльності з пасажирських перевезень, працюємо офіційно, приймаємо готівкову і безготівкову форми оплат, укладаємо договори, працюємо на постійній основі і виконуємо разові замовлення. Наші клієнти це приватні особи, компанії, тур. агенства, весільні агенції, клуби мандрівників, великі корпорації і підприємства та ін.

Автор статті в Google+

Дивіться також стаття "пасажирські перевезення" в Вікіпедія


Back to top