пассажирские перевозки в харьковеСаме час починати планувати літні подорожі замовляючи пасажирські перевезення мікроавтобусом.

Все більше людей вважають за краще вирушати у відпустку великими і не дуже компаніями, і для того, щоб подібне подорож проходило з комфортом, послуга пасажирських перевезень мікроавтобусами підійде як не можна краще. Розберемо декілька переваг оренди мікроавтобуса з водієм.

5 переваг замовлення

1. Мало хто з нас мають власний мікроавтобус, а поїздка на різних машинах буде не такою захоплюючою в зв'язку з розрізненістю учасників.

2. Всі знаходяться в рівних умовах, то естьнет водіїв і пасажирів, а, значить, нікому не буде образливо, і всі можуть дозволити собі трохи алкоголю.

3. Підвищується безпека, так як водій не залучений в загальну дискусію, а, значить, не відволікається від дороги.

4. Ви вільні їхати куди завгодно і коли завгодно, не думаючи про необхідні страховки на автомобіль, місцевих правилах дорожнього руху, штрафи та інших факторах, які слід враховувати при поїздці на власному авто за кордон.

5. Економія коштів. Якщо ви їсте на декількох автомобілях, то, вважаючи витрати тільки на бензин і страховку і помноживши на кількість автомобілів, вийде, що замовлення пасажирського мікроавтобуса для перевезень , значно вигідніше. А ще ж є амортизаційні витрати і ймовірність поломок.

Отже, якщо ви плануєте вирушити компанією до 23 осіб в тур по Україні, Росії чи Європі, то замовлення пасажирських перевезень мікроавтобусом з водієм буде оптимальним варіантом. Телефонуйте, і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.


Back to top