Пасажирські перевезення з комфортом по Європі

Пасажирські перевезення по Європі Любіть подорожувати по Європі? Їсте відпочивати за кордон? Необхідно доставити співробітників на конференцію, виставку або інший захід?

Компанія Аutorent пропонує вам пасажирські перевезення по Європейським країнам. Ми пропонуємо перевезення автобусами та мікроавтобусами, які містять від 5 до 76 місць.

Про компанію

Аutorent - транспортна компанія яка займається перевезеннями як по Україні так і за її межами. Перевезення по Європі це один з основних наших профілів.

- Ми забезпечимо найбільш комфортні для вас умови. У розпорядженні компанії найбільш сучасний і зручний транспорт. У нашому транспорті встановлені найбільш зручні і м'які сидіння з відкидними спинками.

-Все автобуси і мікроавтобуси знаходяться у відмінному стані. Перед кожною подачею вони проходять обов'язковий техогляд і прибирання. У разі виявлення неполадок автобус до подачі документів не допускається.

-Автобуси оснащуються навігаційним обладнанням, що дозволяє підібрати оптимальний для даного випадку маршрут.

-У автобусах встановлена система клімат-контроль, яка буде підтримувати оптимальну температуру в салоні. Кондиціонер в літню пору просто необхідний для дальніх поїздок. А в зимовий час печі не дадуть вам замерзнути і зроблять атмосферу теплою. Правильні кліматичні умови в салоні & ndash; запорука вдалої поїздки.

-Замовити- автобус буде поданий у зручний для вас місце в зручний для вас час.

-Автобус обслуговує екіпаж, що складається з двох водіїв, для далеких переїздів.

-Також наші автобуси обладнані аудіо- і відео-системою & ndash; в дорозі ви не засумував.

-Відповідальність, уважні і володіють великим досвідом водії забезпечать вам тихий та спокійний поїздку. Всі наші водії мають шенгенською візою.

-Замовлення оформляється з максимальною швидкістю і зручністю, по телефону.

-Також ми пропонуємо вам вигідні ціни на перевезення пасажирів по Європі.

-Все пасажири застраховані на час поїздки.

Потрібні пасажирські перевезення по Європі на замовлення? Визначтеся з транспортом:

- Легкові автомобілі

- Мікроавтобуси до 10 місць

- Мікроавтобуси до 23 місць

- Автобуси

- Лімузини

- Ретро авто

Основними типами пасажирських перевезень є

-Трансфер. Це поїздка з одного пункту призначення в інший, або поїздка в одному напрямку. Пунктів призначення може бути і кілька, але основною особливістю трансферу є те, що час поїздки максимально стисло. Найбільш дешевий тип пасажирського перевезення.

-Оренда транспорту це більш тривала процедура в порівнянні з трансфером. Орендою є пасажирська перевезення при якій пасажири повертаються або не повертаються в точку виїзду. Оренда транспорту трохи дорожче, ніж трансфер.

-Також у нас доступні циклічні перевезення & ndash; перевезення пасажирів, які відбуваються з певною періодичністю. Наприклад, доставка відпочиваючих на курорт. Або ежедневна доставка працівників на роботу.

Найбільш популярними є напрямки поїздок Росія, Білорусь, Молдова, Латвія, Естонія, Литва. Але поїздки в інші країни теж користуються попитом. Також можлива доставка пасажирів до аеропортів Польщі та Литви.

Завдяки Аutorent ви зможете поєднати комерційну поїздку з туристичною та культурно-розважальною програмою.
Також замовник має можливість розробити найбільш підходящий саме для нього маршрут. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід.

Проїжджаючи по Європі, ви, безсумнівно, отримаєте масу позитивних емоцій, а також зможете відвідати унікальні місця, які знаходяться на шляху прямування.

Ми готові піднести вам високоякісний сервіс і безпечне пересування на європейських дорогах. Скориставшись послугами нашої компанії ви зможете без зайвих витрат і пересадок потрапити навіть в самий віддалений куточок кожній із європейських країн. Якщо ви замовляєте автобус для туристичної поїздки, ми можемо надати і екскурсовода, який ознайомить вас з основними пам'ятками міст Європи.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Оформити замовлення, можна просто зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених на сайті.


Back to top