Прокат мікроавтобусів з водіями в Харкові

Прокат мікроавтобусів з водіями в Харкові

Чи збираєтеся на захід з невеликою компанією? Відзначаєте свято з сімей? і при цьому потребуєте тривалому переїзді? Тоді вам просто необхідно взяти напрокат мікроавтобус. Завдяки досить великої пасажиромісткості (до 18 осіб) ви зможете виїхати всій сімей на природу.

Також мікроавтобуси відрізняються високою комфортністю .

Погодьтеся, гостям приємніше буде добиратися у взятому вами на прокат мікроавтобусі, ніж на громадському транспорті. Також до переваг мікроавтобуса можна віднести високу швидкість його пересування (по швидкості мікроавтобус не поступається легковому автомобілю). Крім того, стійкість мікроавтобусів на дорозі набагато вище ніж, наприклад туристичних автобусів, а значить і поїздки на мікроавтобусах більш безпечні .

Вже замислюєтеся, де орендувати мікроавтобус? Компанія Аutorent пропонує вам прокат мікроавтобусів за найвигіднішими цінами в Харкові. Все мікроавтобуси нашої компанії знаходяться у відмінному стані. Перед подачею вони проходять обов'язковий техогляд. Водії наших мікроавтобусів володіють великим досвідом і добре знають Харків і околиці.

В салонах наших мікроавтобусів завжди чисто, а також вони обладнані м'якими, зручними сидіннями, з відкидними спинками. При бажанні клієнта ми можемо прикрасити мікроавтобус як зовні, так і всередині.

Потрібно прокат мікроавтобусів з водіями? Вибирайте:

- Мікроавтобуси до 10 місць

- Мікроавтобуси до 23 місць

Мікроавтобуси компанії Аutorent - це оптимальне співвідношення "ціна / якість" . Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів. Ми зробимо все, щоб вам в дорозі було комфортно.

Ми надаємо мікроавтобуси, як приватним особам, так і компаніям. Вартість безпосередньо залежить від пасажиромісткості мікроавтобуса, маршруту поїздки, часу замовлення, а також часу, на яке буде взято в прокат транспортний засіб. Але комфортний проїзд коштує того. Мікроавтобус можна замовити на будь-який день тижня. Всю відповідальність за перевезення ми беремо на себе. Орендуючи наші мікроавтобуси, ви забезпечуєте собі гідний рівень обслуговування.

Ми пропонуємо:

Прокат мікроавтобусів для весіль

Мікроавтобуси обійдуться вам дешевше і набагато швидше доставлять ваших гостей в ресторан , або ви хочете відправити гостей йти пішки? Ні, тоді мікроавтобус вам необхідний.

Прокат мікроавтобусів для дитячих і шкільних перевезень

Наші водії довезуть школярів на екскурсію в будь-яке місце Харкова і області. Також ви можете замовити і мікроавтобус по Україні, Росії та Європі. Погодьтеся, це практичніше ніж перевозити школярів у громадському транспорті, або водити на екскурсії пішки через половину міста або країни.

Зустрічі на залізничному вокзалі або в аеропорту

Зустрічаєте гостей з інших регіонів? Наш мікроавтобус буде тут як ніколи до речі. Довезіть гостей з комфортом до місця конференції або зборів.

Також наша компанія пропонує екскурсії по Харкову на мікроавтобусах. Насолоджуйтесь видами через вікно мікроавтобуса і слухайте розповідь екскурсовода. Наші екскурсії - краще рішення, якщо ви хочете показати місто друзям або знайомим з інших регіонів.

Замовити у нас мікроавтобус дуже просто

Для цього вам потрібно зателефонувати за вказаним на сайті телефоном . Зв'язавшись з нашим оператором, ви повідомляєте йому, який саме мікроавтобус ви хочете, скільки чоловік потрібно перевезти, яка тривалість вашої поїздки, дату місце, час відправлення та інші деталі. Оператор прорахує, допоможе з вибором і повідомить вам вартість замовлення. Решта організаційні моменти ми беремо на себе.

Як бачите це нескладно. І при цьому ви економите свій час і кошти. Замовивши у нас мікроавтобус, ви можете вважати вирішеним питання транспорту і займатися іншими організаційними моментами.


Back to top