Оренда авто для будь-якої мети в Харкові

аренда авто харьковЖиття у великому місті часто вимагає від вас бути в потрібному місці в потрібний час. Це може бути ділове нараду, романтичне побачення, зустріч з друзями або інше важливе для вас подія. Швидке переміщення в умовах мегаполісу - це практично мистецтво. І оволодіти ним досконало вам допоможе компанія Аutorent.

Події в сучасному світі часто розвиваються непередбачувано. У вас ділова зустріч у віддаленому передмісті, а приватне авто стоїть на ремонті? Ви представник підприємства, на яке ось-ось прибуде група партнерів по бізнесу, яких необхідно зустріти і не вдарити в бруд обличчям? Хочете справити враження шикарним весільним кортежем, щоб день вашого одруження запам'ятали не тільки гості, але й випадкові глядачі? Вирішити всі питання, пов'язані з транспортом, допоможе звернення в компанію, яка надає послуги "авто в оренду".

Вибір автомобіля

Ми пропонуємо вам широкий вибір транспортних засобів усіх категорій: від легкових автомобілів і мікроавтобусів до комфортабельних автобусів, розрахованих на 85 посадочних місць. Ексклюзивна пропозиція для цінителів прекрасного - досить таки не мала колекція ретро-автомобілів (так, так, саме на таких їздили перші особи нашої країни). Ми також допоможемо визначитися з класом і комплектацією автомобіля, підібравши варіант, найбільш відповідний поставленому завданню і розміру вашого бюджету. Будемо раді підтримати ваш імідж, надавши авто класу люкс. Впевнені, що зможемо задовольнити найвимогливіших замовників! Ознайомитися докладніше з нашим автопарком можна на сторінці сайту компанії, там ви знайдете докладну інформацію про кожному автомобілі і умовах його оренди. Будь-яка з представлених моделей буде у вашому розпорядженні в найкоротший термін і на необмежений час!

- Легкові автомобілі

- Мікроавтобуси до 10 місць

- Лімузини

Переваги оренди авто з водієм

Ми пропонуємо індивідуальні умови обслуговування, як приватним, так і корпоративним клієнтам. Якщо ви вирішите скористатися послугами нашої компанії, вам не доведеться турбуватися про що, будь ви самі за кермом:

- немає потреби піклуватися про документах на право керування та володіння транспортним засобом;
- професійний водій зі стажем і чудовим знанням міста вибере оптимальний маршрут пересування з урахуванням завантаженості транспортних автошляхів в різний час доби, що значно економить час; < br /> - всі автомобілі проходять відповідне технічне обслуговування, що є гарантією вашої безпеки;
- підготовка авто перед кожним виїздом (миття, чищення салону, індивідуальне оформлення для важливих заходів і т.д.) забезпечить комфортні умови. У нашому авто завжди зручно і приємно їхати!

Оренда авто з водієм - оптимальний спосіб пересування по місту для тих, хто цінує свій час.
Ви можете планувати свій день з повною упевненістю, що автомобіль завжди під рукою і напоготові. Послуга оренди принципово відрізняється від таксі. По-перше, вам не доведеться чекати. По-друге, немає потреби домовлятися про кілька машин, якщо мова йде про перевезення великої кількості людей, наприклад, трансфер на залізничний вокзал або в аеропорт. По-третє, вартість заміської поїздки буде значно нижче. І нарешті, ретельний підбір кадрів дозволяє не сумніватися не тільки в професійній підготовці водіїв, а й у відповідному почутті такту і дипломатичності.

Розрахунок вартості послуги

Ціна враховує все - такий універсальний принцип ділового підходу. Розрахунок вартості оренди на мінімальний час (від трьох годин) визначається вибором моделі, метою і дальністю поїздки і вже включає витрату палива і оплату послуг найманого водія. Уточнити конкретну суму ви можете безпосередньо у менеджера при оформленні замовлення.


Back to top